Angličtina pro děti

Naším cílem je zatraktivnit angličtinu Vašemu dítěti a motivovat ho, aby mělo z učení radost.

Chcete, aby Vaše dítě mělo náskok? Angličtina, němčina nebo španělština? Uspořádáme pro Vaše dítě a jeho kamarády kurz!  Výuka probíhá ve speciálně upravených učebnách, ve kterých se děti cítí dobře.

Výuka dětí předškolního věku vyžaduje nejen zkušeného lektora, ale i tvořivého, pružného, komunikativního, fyzicky zdatného, trpělivého a motivujícího učitele. Během výuky se musí činnosti svižně střídat a kombinovat tak, aby měly děti z učení radost a přirozeně si cizí jazyk osvojovaly. Na to jsme experti! Kvalifikovaní a zkušení lektoři jsou tady pro Vás!

Chceme, aby se děti u nás výukou bavily. Umíme je motivovat a umíme jim angličtinu podat takovou formou, že se sami chtějí učit.

Rozumíme potřebám, zájmům a náladám i Vašich teenagerů. Umíme je motivovat a výuka je prostě baví. Naši lektoři jsou tvořiví, pružní, komunikativní, trpěliví a motivující učitelé. Mají rozhled a s přehledem dokážou diskutovat o zájmech Vašeho dítěte. Ano, takové lektory u nás najdete!

V hodině se pracuje s knížkou, doplňují pracovní listy, hrají se hry, zpívají se písničky, soutěží se a děti nacvičují reálné praktické situace. Po celý rok pracují na svém individuálním portfoliu a na skupinových projektech. Rozvíjí se tak i jejich kreativita, komunikační a sociální dovednosti.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému studentovi.