Angličtina pro děti

Naším cílem je zatraktivnit angličtinu Vašemu dítěti a motivovat ho, aby mělo z učení radost.

Pořádáme kurzy angličtiny pro děti od 3 do 16 let ve malých skupinkách max. 6 dětí stejné pokročilosti a věku. Výuka probíhá ve speciálně upravených učebnách, ve kterých se děti cítí dobře.
Kurzy angličtiny probíhají po celý školní rok. Děti docházejí na výuku jednou týdně na jeden vyučovací blok. Celkem děti absolvují 30 vyučovacích bloků za školní rok.

Kurz angličtiny pro předškoláky

Výuka dětí předškolního věku vyžaduje nejen zkušeného lektora, ale i tvořivého, pružného, komunikativního, fyzicky zdatného, trpělivého a motivujícího učitele. Během výuky se musí činnosti svižně střídat a kombinovat tak, aby měly děti z učení radost a přirozeně si cizí jazyk osvojovaly.

Kurz angličtiny pro školáky

Chceme, aby se děti u nás výukou bavily. Umíme je motivovat a umíme jim angličtinu podat takovou formou, že se sami chtějí učit.

Kurz angličtiny pro mládež/ TEENS kurz

Rozumíme potřebám, zájmům a náladám Vašich teenagerů. Umíme je motivovat a výuka je prostě baví. Naši lektoři jsou tvořiví, pružní, komunikativní, trpěliví a motivující učitelé. Mají rozhled a s přehledem dokážou diskutovat o zájmech Vašeho dítěte. Ano, takové lektory u nás najdete!

V hodině se pracuje s knížkou, doplňují pracovní listy, hrají se hry, zpívají se písničky, soutěží se a děti nacvičují reálné praktické situace. Po celý rok pracují na svém individuálním portfoliu a na skupinových projektech. Rozvíjí se tak i jejich kreativita, komunikační a sociální dovednosti.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému studentovi.

Aktuální nabídku kurzů pro děti na školní rok 2017_2018 najdete ZDE