Obecné informace

Jazykové kurzy v zahraničí pro Vás zařídíme kdykoliv během roku.

Standardně kurzy zahajují v pondělí a proto je nejvhodnější přijet do školy již v neděli. Doporučujeme volit termín kurzu mimo hlavní prázdniny a využít tak výhody menšího počtu studentů ve skupině.
Délka pobytu závisí zcela na přání studenta. Minimální doba pobytu se liší u jednotlivých škol. Na většině škol je možný pobyt už od jednoho týdne.  Aby mělo studium pro studenta dostatečný efekt, doporučujeme jazykový studijní pobyt alespoň na dva, ještě lépe na tři týdny.

Ubytování je nedílnou součástí balíčku a jeho vysoká kvalita je samozřejmostí. Studentům doporučujeme ubytování v hostitelské rodině, ale jsou i možnosti ubytování ve školní rezidenci nebo v hotelu či hostelu.
Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány, nabízejí vysoký standard ubytování, zajišťují rovněž stravu a v neposlední řadě jsou i "prodlouženou rukou školy". Student si totiž může v rodině procvičovat právě nabyté znalosti v kurzu. Ubytování v hostitelské rodině celý studijní pobyt ještě více zefektivňuje.
Rádi pro Vás zajistíme i leteckou dopravu, transfery z letiště osobním autem do místa ubytování a osobní přivítání na letišti.