Překladatelské 
a tlumočnické 
služby na míru

Progress Language Institute nabízí komplexní jazykové služby, tedy i naše prvotřídní překladatelské a tlumočnické služby. Díky rozsáhlé síti zkušených překladatelů a tlumočníků z více jak 30 jazyků s námi zvládnete uspořádat mezinárodní konferenci i zajistit si soudní překlady úředních dokumentů. Napište nám o kalkulaci ještě dnes!

Kvalitní překlady
pro náročné klienty

Progress je pro Vás tím pravým místem, pokud hledáte překladatelské služby jakéhokoliv rázu. Nabízíme spolehlivé odborné překlady – marketingové, technické, lékařské, ekonomické a další specializace. Zajistíme  soudní překlady opatřené razítkem soudního tlumočníka.

Některé věci nelze naplánovat s dostatečným předstihem. Pro takové situace nabízíme také expresní překlady (do 24 hodin) a dokonce urgentní překlady do dvou hodin od zadání.

  • Běžné překlady textů
  • Specializované a odborné překlady
  • Expresní překlady do 24 hodin. Urgentní do 2 hodin.
  • Soudně ověřené překlady
  • Rozsáhlé zakázky i zakázky malého rozsahu
  • Korektury textu rodilým mluvčím
  • Překlady rodného listu, oddacího  listu, úmrtního listu a dalších osobních listin

Tlumočení do více než 20 jazyků.

Kromě překladatelství nabízíme také kompletní tlumočnické služby. Ať už pořádáte velkou mezinárodní konferenci či vás čeká důležitá schůzka s obchodními partnery, jsme tu pro Vás. Součástí našich služeb je také kompletní dodávka tlumočnické techniky a zařízení. Jednoduše tlumočnické služby na klíč.

V současnosti disponujeme rovněž certifikovanými soudními tlumočníky, kteří jsou oprávněni poskytovat tlumočnické služby při jednání s úřady a soudy.

Konsekutivní tlumočení

To je druh tlumočení, kdy řečník hovoří v kratších úsecích a tlumočník /tlumočnice/ je následně převádí projev do požadovaného jazyka. Také známý pod názvem “následné tlumočení”.

Simultánní tlumočení

Je to typ tlumočení, které probíhá souběžné s projevem řečníka. Tento druh tlumočení ve většině případů vyžaduje tlumočnickou techniku. Tlumočený projev je pak přenášen do sluchátek posluchačů.

Šušotáž

Tlumočník sedí vedle osoby, které tlumočí a které paralelně překládá projev řečníka tlumeným hlasem. Tento druh tlumočení je považován za nejnáročnější způsob tlumočení.

Soudní tlumočení

Tlumočení při jednání s úřady. Tlumočník musí být jmenován příslušným krajským soudem a musí být držitelem razítka soudního tlumočníka.

Více než 200 spokojených klientů.

Díky našemu důrazu na kvalitu a osobní přístup jsme si za léta působení na trhu získali desítky spokojených klientů. Mezi nimi se etablují jak nadnárodní firmy tak i tuzemské společnosti a organizace. Klademe důraz na vynikající kvalitu všech poskytovaných služeb, místo frází za nás mluví reference našich klientů.

Máte zájem o jazykové služby šité na míru?
Napište nám ještě dnes!

Jitka Eliášová
Koordinátorka kurzů