Jsme rodinná firma s 20 letou tradicí

PROGRESS Language Institute s.r.o. založili její majitelé Stanislav a Marie Károvi v roce 2001 na konceptu jednoduchosti a přehlednosti, s myšlenkou nabízet kurzy pro lidi, kteří se potřebují domluvit ve skutečném světě. Žádná nudná témata, žádné bezduché vyplňování cvičení a doslovné překlady.

K domluvě v zahraničí nebo s kolegy v práci totiž nepotřebujeme znát všechny gramatické chytáky a kličky. Chceme umět rychle reagovat v reálné situaci, chceme mluvit jednoduše, ale správně.

Rozjeli jsme první kurzy, zaměstnali první lektory a zapsali první studenty. A ono to šlo.Tento přístup jsme si udrželi dodnes. V jednoduchosti je krása a studenti se vracejí spokojení zpátky a zapisují se do kurzů dál. Protože vidí výsledky. A protože opravdu mluví. A my zatím neustále pracujeme na zdokonalování metodických postupů, věrni jménu naší firmy.

Progress se v průběhu let společnou prací vedení firmy, zaměstnanců i dalších spolupracovníků změnil z čistě rodinné lokální firmy v respektovanou organizaci a svoji pozici na trhu každoročně posiluje. Zaměstnáváme desítky lektorů 12 jazyků a další desítky překladatelů více jak 30 jazyků.

Díky důrazu na každý detail našich služeb jsme si vydobyli přízeň klientů a respekt u konkurence. Naplňujeme tak význam slova progress. Snažíme se naši firmu neustále rozvíjet a zlepšovat naše služby a tím pomáhat k dosažení cílů i našim zákazníkům.

Naše milníky

2001

Manželé Károvi využívají své dlouholeté zkušenosti a zakládají firmu Progress

2003

Získáváme certifikaci ISO 9001:2000

2005

Stali jsme se zakládajícími členy Asociace jazykových škol a agentur

2012

Dostali jsme se do finále Vodafone Firma roku.

2016

Jako jedni z prvních v ČR záskáváme certifikaci ISO 29990:2010

2019

Staráme se o studenty ve více než 80 firmách a institucích.

Naše filozofie

Profesionalita

V Progressu je každý lektor především profesionálem a podřizuje se tak našemu profesnímu kodexu. Studenti tak mají garanci, 
že bude kurz veden vždy v souladu s nejvyššími oborovými standardy.

Energie

Energie lektora motivuje a posiluje motivaci studentů. Naše práce vyžaduje mnohé schopnosti a dovednosti, ale bez potřebné energie a nadšení není možné přesvědčit studenty k dlouhodobému studiu.

Otevřená mysl

Otevřená mysl pomáhá k objevování nových postupů a zároveň umožňuje tyto postupy skloubit s osvědčenými principy kvalitní výuky – plánováním, přípravou a aktivním procvičováním látky.

Odvaha

Odvaha lektora spočívá ve schopnosti neustále zkoušet nové postupy, které mohou studentům pomoci pochopit probíranou látku. Projevuje se i uměním naslouchat připomínkám studentů a kolegů, které nás mohou posunout v dalším osobním i profesním rozvoji

0
Zkušených lektorů a překladatelů
0
Světových jazyků
0 +
Spokojených firemních klientů

Jsme držiteli prestižních certifikací

V roce 2003 jsme byli poprvé certifikováni společností Quality Austria podle normy 9001:2001 jako „Průkopnická firma v oblasti certifikace vzdělávacích služeb“.

Jsme držiteli certifikátu ISO 29990:2010 na základě auditů společnosti LL-C Certification.

Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace jazykových škol

Nejsme jen tým, jsme rodina...

Srdce Progress Language Institute tvoří naši lektoři. S většinou z nich spolupracujeme už léta a pojí nás důvěra a přátelství. Poskytujeme jim tu nejlepší možnou péči a podmínky k růstu. Nejsme totiž jen zaměstnavatelé a zaměstnanci, jsme více než 50-ti členná rodina.

Máte zájem o jazykové služby šité na míru?

Napište nám ještě dnes!

Monika Dvořáková
Koordinátorka kurzů