Workshopy a semináře

Naše kurzy a semináře slouží k procvičování používání cizího jazyka v reálných každodenních situacích ve Vaší firmě. Ať už potřebujete připravit svůj tým na prezentaci před důležitým partnerem nebo posílit týmovou spolupráci v ciizím jazyce, naše workshopy jsou ideálním nástrojem. 

V případě potřeby jsme připraveni reagovat na vaše specifické požadavky a obsah kurzů a workshopů upravit přesně podle vašich požadavků.

Workshopy

Workshopy mají podobu 2-5 hodinových bloků a jsou zaměřeny prakticky. Konkrétní struktura workshopu záleží na našich požadavcích. Může jít o jeden konkrétní workshop, nebo třeba sérii tří workshopů na podobné téma.

Výhodou je možnost proškolit touto formou i zaměstnance různých pokročilostí. Při prezentaci významného projektu se často stane, že se na něm podílí několik zaměstnanců nebo i více oddělení. Účastníci workshopu tak mají možnost zjistit, jak na tom jsou s jazykem jejich kolegové a připravit se na variantu, kdy se při prezentaci střídají, pomáhají si a fungují jako tým.

Standardní nabídka workshopů

My Company

Teamworking

English for Meetings

Presentations

A Day in My Company

Attract Your Audience

Formal Language

Listening and Processing Information

Business English Skills
(E-mails, Telephoning)

Case studies and Discussing Real Situations

Welcoming a visitor

Numbers, charts and processes

Describing Processes in a Context of Your Company

Semináře a školení

Semináře a školení připravujeme pro klienty, kteří požadují detailní informace o metodice výuky, možnostech vzdělávání dospělých nebo způsobu zefektivnění dosavadního systému firemního vzdělávání. Poradíme vám, jak nastavit efektivní jazykové kurzy, jak motivovat vaše zaměstnance ke studiu nebo čeho se naopak vyvarovat při přípravě dlouhodobých kurzů. Více než 20 let práce pro náročné klienty nám přináší ohromné množství poznatků a zkušeností, které můřou zrovna vám usnadnit práci.

Standardní nabídka seminářů a školení

Metodické semináře pro lektory jazyků

Jak se efektivně učit

Síla vizualizace v procesu učení

Nastavení jazykového vzdělávání ve firmě

Formy hodnocení jazykového vzdělávání

Vnitřní a vnější motivace studenta

Motivace jako klíč k dobrým studijním výsledkům

Některé workshopy a semináře zajišťujeme i ve francouzštině, němčině, ruštině nebo španělštině. Vyžádejte si konkrétní nabídku.

Nově nabízíme i online kurzy

Většinu kurzů Vám můžeme zajistit také online. Naše metodika výuky v online lekcích se setkala s nadšenou reakcí studentů. Více v referencích.

Máte zájem o jazykové služby šité na míru?
Napište nám ještě dnes!

Jitka Eliášová
Koordinátorka kurzů