Špičkové jazykové kurzy pro malé i velké firmy.

Naše jazykové kurzy pro firmy jsou díky důrazu na kvalitní zajištění výuky, porozumění měnícím se potřebám našich zákazníků a snaze o neustálé zlepšování našich služeb uznávané. Mezi naše  dlouhodobé klienty se řadí významné mezinárodní společnosti, ale i malé a střední firmy, pro které jsou kvalita výuky a osobní přístup zásadní. Ať už jste rodinná firma nebo nadnárodní korporace, vždy vám rádi vyjdeme vstříc.

jazykové kurzy pro firmy firemní jazykové kurzy
jazykové kurzy pro firmy

Pro firemní jazykové kurzy využíváme nejmodernějších učebních metod

Při výuce využíváme jak praxí osvědčené učební postupy, tak i vlastní moderní metody Progress Simplified, Progress 3D Grammar, Progress Relax and Speak a Progress Visualize. Naší prioritou je praktické využití jazyka. Chceme, aby se naši studenti nebáli mluvit a cizí jazyk uměli aktivně využívat v každodenní komunikaci, ať už jde o firemní jednání, nebo rodinnou dovolenou v zahraničí.

Všechny naše jazykové kurzy pro firmy jsou tvořeny na míru.

Každá firma, oddělení i člověk potřebuje specifický přístup. Toho jsme si v Pogressu dobře vědomi. Proto naše jazykové kurzy pro firmy vznikají vždy za důkladné konzultace jak s Vámi, tak i s Vašimi zaměstnanci. Těmto potřebám také přizpůsobujeme výběr lektora. Díky tomu je každý kurz unikátní a uzpůsobený na míru potřebám studentů.

Jak probíhá naše práce

Při našem pracovním procesu si zakládáme na flexibilitě a absolutní transparentnosti. Díky tomu si můžete být jisti, že vždy zajistíte kurz, který je pro Vaše zaměstnance přínosný a budete mít nad celým procesem výuky absolutní přehled.

Firemní jazykové kurzy vám zajistíme v Praze, Kladně a severních Čechách. Naši lektoři vedou výuku přímo ve firmách. 

Osobní schůzka

Sejdeme se s Vámi nebo Vaším personálním oddělením a zjistíme, jaké jazykové služby hledáte a jak Vám můžeme pomoci.

Jazykový audit

Dalším krokem je zevrubný jazykový audit všech jeho účastníků. Na základě něho jsme pak schopni vytvořit jazykový kurz, který bude brát ohledy na jazykovou vybavenost všech účastníků.

Vypracování výukového plánu na míru

Po dokončení jazykového auditu s Vámi vytvoříme plán výuky, který v sobě kombinuje požadavky firmy, managementu i samotných studentů.

Průběžné hodnocení pokroku

Pracujeme s krátkodobými a splnitelnými cíly. Umíme srozumitelně hodnotit průběh studia a případně měnit nastavení podle vašich aktuálních potřeb. Hodnocení vám předkládáme v přehledné formě, bez zbytečných frází a „omáčky“. Zajímá nás, jestli student zvládne použít jazyk v konkrétních situacích.

Návaznost studia

Lektor zaznamenává každou lekci do našeho intranetového systému. Máme tak přehled o probrané látce a studijních výsledcích. I v případě změny lektora nebo při dlouhodobějším přerušení kurzu na straně studenta tak dokážeme další studium efektivně plánovat.

Úpravy obsahu kurzu podle aktuálních potřeb

U klasických dlouhodobých kurzů je běžné, že se mění priority studenta nebo firmy, student přechází na jinou pozici apod. V těchto případech dokážeme pružně zareagovat a připravit vám třeba krátkodobý, jasně cílený kurz. Stejně tak můžete sáhnout po naší modulové výuce a připravit se s námi na prezentaci pro nového obchodního partnera nebo na důležitou obchodní cestu.

Modulové kurzy
pro firemní klienty

Moduly fungují jako kostičky Lego, skládáte si je sami do potřebného tvaru. Mohou být kombinovány s dlouhodobou pravidelnou výukou nebo vedeny jako samostatné, krátkodobé bloky zaměřené na požadovanou oblast. Jednotlivé moduly můžeme zařadit do dlouhodobého studijního plánu a výuku tím obohatit o předem vybraná témata. Každý modul je připravován individuálně podle potřeb studenta/zadavatele. Počty lekcí mohou být upraveny podle vašich požadavků.

Zajímavé kombinace kurzů

Můžete si vybrat z mnoha možností a kurzy vzájemně kombinovat. Tímto způsobem vytvoříte intenzivní a časově i finančně efektivní jazykový trénink pro vybrané zaměstnance. U dlouhodobých kurzů přináší tento systém změnu struktury výuky a zvyšuje tak motivaci studentů.

Ti, kteří běžně studují pod vedením českého lektora, si mohou vyzkoušet lekce vedené rodilým mluvčím a zaměřit se v několika hodinách na konverzaci nebo výslovnost, kurzy vedené rodilými mluvčími je naopak možné doplnit třeba intenzivním modulem na opakování a prohloubení znalostí gramatiky s českým lektorem.

Standardní jazykové kurzy

angličtina, francouzština, němčina, španělština a další jazyky

Klasické dlouhodobé kurzy zaměřené na celkový rozvoj znalostí

 • stálý český lektor nebo rodilý mluvčí
 • možnost vložení krátkých modulových kurzů
 • zaměření podle potřeby klienta
 • možná kombinace obecného a obchodního jazyka už od mírně pokročilé úrovně

Dlouhodobé kurzy zaměřené na obchodní jazyk

 • konzultace s klientem o možném zaměření kurzu
 • plán kurzu vám předložíme ke schválení, kurz je od první lekce efektivní
 • obsah kurzu můžete doplňovat podle vašich potřeb

Krátkodobé, specificky zaměřené kurzy

 • potřebujete zlepšit práci recepčních nebo třeba obchodních zástupců?
 • chcete zlepšit pouze aktivní komunikaci vašich zaměstnanců?
 • pracujete pro mezinárodní společnost a komunikujete často po telefonu?
 • kurzy vhodné na období několika měsíců s jasnou specifikací cíle

Modulové kurzy, workshopy a semináře

 • kurzy v rozsahu 5 – 10 hodin zaměřené na specifické dovednosti
 • kurz můžete absolvovat jako půldenní či denní školení, nebo ho rozložit do jedné lekce týdně po dobu několika týdnů a zajistit tak zaměstnancům krátkodobý seminář
 • prezentace, psaní e-mailů, spolupráce v týmu a mnoho dalších témat
 • rádi vám zašleme podrobnější aktuální nabídku

Čím se naše kurzy vyznačují

Více jazyků, nejen angličtina

V základní nabídce kurzů naleznete výuku cílenou na anglický jazyk. Většinu uvedených kurzů vám ale rádi připravíme i ve francouzštině, italštině, němčině, ruštině či španělštině.

Snadné určení
cíle výuky

Studenti si pomocí modulové výuky sami stanoví priority kurzu a nastaví krátkodobé, splnitelné cíle. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku možností, po dohodě s vámi navíc rádi sestavíme kurz přímo na míru vaší společnosti.

Snadné hodnocení pokroku ve studiu

Každý modul má jasně stanovený obsah, cíl a počet lekcí. Díky tomu je jednoduché sledovat vývoj studia a vyhodnotit výsledky.

Vhodné pro všechny úrovně

Většinu modulů nabídíme pro více úrovní znalostí. Některé kurzy jsou dokonce vhodné i pro studenty rozdílných úrovní.

Kvalita garantovaná mezinárodními certifikáty.

Jako jedna z mála škol v České republice jsme držiteli prestižních certifikátů ISO 9001:2001 a ISO 29990:2010. To Vám a Vaším zaměstnancům garantuje jazykovou výuku, která je v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy.

Více než 200 spokojených klientů.

Díky našemu důrazu na kvalitu a osobní přístup jsme si za léta působení na trhu získali desítky spokojených klientů. Mezi nimi se etablují jak nadnárodní firmy tak i tuzemské společnosti a organizace. Klademe důraz na vynikající kvalitu všech poskytovaných služeb, místo frází za nás mluví reference našich klientů.

Naše kurzy nabízíme i online kurzy

Většinu kurzů Vám můžeme zajistit také online. Naše metodika výuky v online lekcích se setkala s nadšenou reakcí studentů. Více v referencích.

Máte zájem o jazykové služby šité na míru?
Napište nám ještě dnes!

Jitka Eliášová
Koordinátorka kurzů