Kariéra v Progress

Rádi komunikujtete s lidmi a toužíte po práci, která je rozmanitá, smysluplná a zábavná? Staňte se jedním z lektorů Progressu a vybudujte si prestižní a stabilní kariéru. Zaručujeme Vám, že se při lekcích i v našem týmu nebudete nikdy nudit.
kariéra v jazykové škole

Co Vám můžeme nabídnout?

Prestižní a dobře ohodnocená práce

Práce jazykového lektora je žádaná a my ji umíme náležitě ocenit. U nás vás čeká stabilní a dobře ohodnocená práce.

Zaměstnání, které se vám přizpůsobí

Přípravy na lekce můžete provádět v pohodlí domova. V plánování lekcí vždy bereme ohled na vaše časové možnosti.

Prostory pro přípravu a studium

V naších kancelářích v Praze a Kladně najdete vše potřebné pro dostatečnou přípravu na kurzy nebo pro samostudium.

Možnost profesního i osobnostního růstu

Součástí práce každého lektora je jeho profesní růst. My vám poskytneme všechny nástroje a příležitosti, abyste si zlepšovali svoji kvalifikaci.

Nejsme jen tým, 
jsme rodina.

Naši lektoři nejsou pro nás jen zaměstnanci, ale druhou rodinou. Proto se jim snažíme poskytovat maximální podporu a prostor pro profesní i osobní růst. Víme totiž, že spokojený lektor produkuje spokojené studenty.

Pravidelně pořádáme večírky, grilování a různé kulturní akce, kde si můžeme všichni odpočinout od práce a lépe jeden druhého poznat.

Co od našich zaměstnanců vyžadujeme

Dostatečné vzdělání

Uchazeč musí mít min. absolvované 3 roky univerzitního vzdělání, popřípadě musí být držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu. Výhodou je praxe ve vzdělávání, resp. lektorské činnosti.

Zodpovědnost a profesionalita

Jako jazyková škola pracujeme s těmi nejrenomovanějšími firmami v oboru. Ty od nás očekávají maximální míru profesionality a spolehlivosti. To samé vyžadujeme i my po našem týmu.

Chuť se neustále zlepšovat

Sebelepší lektor časem pozná, že v branži je stále spousta nových věcí, které se potřebuje doučit. To se týká jak pedagogických schopností, tak i soft skills jako jsou empatie či komunikační schopnosti.

Volná pracovní místa

Naši lektoři mohou pracovat na plný úvazek na pracovní smlouvu, popř. na bázi Dohody o pracovní činnosti, Dohody o provedení práce či formou Smlouvy o poskytování služeb (ŽL). Plný úvazek tvoří 24 vyučovacích hodin týdně.

Pokud máte o nějakou z pozic zájem, zašlete nám své CV s podrobnostmi o své praxi a referencemi na příslušné emailové adresy.

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme.